Мода

Бидете подготвени за Лето 2012… Со New Yorker !!!

Добрата забава е загарантирана со Вашите омилени маички со интересен принт…

Зголемената активност, слободното време и прошетките на високите температури можат да бидат повеќе од забавни, доколку за ова лето го изберете Ner Yorker. Новата колекција на маички и жешки кратки панатлони од линијата Fishbone, се потврда за актуелните трендови, во шик и тренди облик.

Бидете разиграни во спортските парчиња во светли бои и не дозволувајте никому да Ви застане на патот. Бидете вистинска кралица на плажите, со фармерките кои делуваат како да избледеле од сонцето. Имате огромен избор помеѓу нежните пастелни тонови и силните неонски нијанси. Нема да погрешите и доколку се одлучите за облеката која изгледа како износена, а сепак е актуелен хит. Гордо чекорете, „ носејќи “ принт од знамето на некоја држава… Бидете уникатни и неповторливи…

 

 

Напиши коментар