Art & Crafts

Бидете свој личен креатор… Направете оригинална маичка !!!

Вестите од светот на модата, за ова лето најавија кежуал стил, лесни маички и маички со „ искинат грб “… Овој тренд не само што е интересен за око, туку е и прилагодлив и лесен за совладување на горештините…

Имаме идеја како да биде Ваш… за само неколку минути…

Не мора да го скратите Вашиот буџет… Она што Ви треба е стара маичка и ножички…

Воопшто не е комплицирано !!! Следете ја постапката на следново видео…

Направете ја маичката која што ова Лето ќе биде вистински хит !!!

Напиши коментар