ШоуБиз

Бијонсе буквално блеска! :)

Нова и тазе мајка. Истиот стар, незаменлив и впечатлив стил. Тоа е Бијонсе!

Иако се породи пред само еден месец, Бијонсе за кратко време успеа да се врати токму таму каде што застана пред да се роди малата Ајви Блу.

Бијонсе за прв пат по породувањето се појави и тоа два пати во различни фустани, кои соодветно ги приспособила на новата линија, па си ја задржа титулата најгламурозна и најстилизирана жена.

И двата фустани се просто заносни, а да не зборуваме за сексипилот кој го покажа Бијонсе. А, вам, кој ви се допаѓа повеќе? Гламурозно црниот или тој со боја на нежна праска?

Напиши коментар