← НАЗАД НА БОЗА

Бијонсе е повторно бремена?

Бијонсе е повторно бремена?
611 Читања

Викендов Бијонсе беше фотографирана како вечера во еден ресторан во Њу Јорк.

Папараците фографирајќи ја, забележаа како на нејзиниот фустан се гледа стомаче и одма пуштија шпекулации дека е можно да е повторно бремена.
На пат е ново бебенце или овој пат се работи за премногу паста?

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk