← НАЗАД НА БОЗА

Бијонсе, во први редови на настапот на Џеј Зи!

Бијонсе, во први редови на настапот на Џеј Зи!
670 Читања

Најголемиот фан на Џеј Зи во први редови ја пратеше неговата изведба во петокот вечерта. Бијонсе гордо го пратеше својот маж на отварањето на Баркли Центарот во Њу Јорк. 31 годишната мајка на 8 месечната Ајви уживаше два часа во спектакуларното шоу. Таа играше и пееше на секоја песна.

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk