ШоуБиз

Bill Clinton во друштво на порно актерки :)

Поранешниот претседател на САД позирал со насмевка на лицето во друштво на две славни порно актерки од Монако.

Bill Clinton се наоѓа во Монако по повод настанот „Nights in Monaco“, а очигледно друштво му правеле овие атрактивни порно актерки. Покрај Clinton, на настанот имало и други познати фаци како Diane Kruger и Joshua Jackson.

Clinton се фотографирал со Tasha Reigh и Brooklyn Lee, која спорната фотографија каде Clinton ги прегрнува веднаш ја поставила на својот Твитер профил.

Инаку, Brooklyn е добитничка на наградата за најдобра сцена во филмот „Mission Asspossible“, а Tasha е актерката од остварувањата „Baby Got Boobs 8“ и „Farm Girls Gone Bad“.

Напиши коментар