ШоуБиз

Бракот на John Travolta е сигурен! :)

И покрај гласините што се проширија за John Travolta, изгледа дека тој и неговата сопруга, Kelly Preston сеуште стојат цврсто на нозе.

–          Kelly се справува со шпекулациите за хомосексуалноста на John веќе со години. Научи да ги игнорира. Таа е направена од многу цврст материјал. Kelly и John имаат поминато многу работи заедно. Не верувам дека бил кој од нив двајца сака развод. Kelly не оди никаде, – изјавил извор близок до парот.

Актерот веќе подолго време поминува низ пеколен период, а медиумите никако да престанат да пишуваат за неговото заведување на мажи. Дури и една негова пријателка изјавила дека актерот е геј. Останува да видиме дали Travolta некогаш ќе признае дел од овие интензивни гласини.

Напиши коментар