ШоуБиз

Брена направи журка за снаата

Деветнаесет годишната бугарка Ани пристигна во Белград, за да се сретне со момчето, синот на Брена и го прослави својот роденден.

Фолк дивата Брена, организирала голема забава на добро познатиот сплав “Фристајлер”, по повод роденденот на девојката на нејзиниот син Стефан.

Таа се потрудила на вљубените гулапчиња ништо да не им фали, па шампањот течел во неограничени количини. Забавата траела до раните утрински часови, а веднаш потоа Брена се спремила и тргнала на пат за Прилеп, да учествува на нашиот Пиво Фест.

Напиши коментар