Мода

Burberry – Летната колекција чевли која ја искажува моќта на жената

Со доаѓањето на Летото и топлите денови, светските брендови ги претставија најновите колекции за претстојнава сезона…

Од најновата Burberry колекција, пристигнуваат интересни  модели, кои со сигурност ќе Ви се допаднат, а веќе претставуваат тренд помеѓу познатите…

Смелите нијанси на жолта и тиркизна боја, необичните детали околу зглобовите, прават овие сандали на платформа да добијат потполно единствен дизајн. Миксот од беж, кафеава, и тиркизна боја, топлиот африкански шарм и препознатливиот Burberry квалитет се добитна комбинација за преубава колекција на чевли кои ја искажуваат моќта на жената…

Напиши коментар