Мода

Calcedonia костими за капење за ова жешко лето

Многу наскоро ќе уживаме во сончевите зраци во вода… време е да почнеме да се подготвиме за летните одмори. Пред се да започнеме со изборот на костими за капење. Calcedonia ја претстави своијата колекција која брои огромен број на различни видови костими за капење. Погледнете дел од фантастичната колекција:

Напиши коментар