ШоуБиз

Чие ли беше ова деколте? :)

Katie Price повтроно напаѓа и овој пат е навистина убиствена.

Моделот, а воедно и риалити ѕвездата позирала и на сликите покажала буквално сѐ со што може да се пофали. Се работи за фотосесија од нејзината најнова летна колекција костими за капење.

Дали би очекувале нешто помалку провокативно од неа? Секако дека не!

Парчињата летна облека ќе бидат пуштени во продажба само во Англија, а ние од тука можеме да уживаме само во убавината и раскошноста на овие слики.

Напиши коментар