← НАЗАД НА БОЗА

Chrhartt – летна колекција панталони

Chrhartt  – летна колекција панталони
893 Читања

Во летните топли денови едноставно човек мора да има неколку кратки летни модели панталони, кои можат да бидат елегантни и спортски во зависност од вашиот личен стил на облекување. Оваа сезона должината е до коленици и под коленици. Најактуелен материјал е џинсот, и милитари принтот. Преовладуваат повеќе смирени и неутрални бои. Совршено се комбинираат со кежуал чевли, патики и сандали.

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk