man fashion

Christopher Kane пролет/лето 2012

Една необична и свежа фотосесија која е сосема во духот на силната пролетна тенденција – принтот. Ова е кежуал варијанта која секако ќе го направи вашиот стајлин впечатлив и уникатен. Погледнете кои бои и комбинации се во игра.

Напиши коментар