ШоуБиз

Дали Џеј Ло се појави „гола“ на Оскарите? :)

Џенифер Лопез едноставно заблеска на доделувањето на златните статуетки Оскар, а на црвениот тепих немаше поглед кој не беше вперен во нејзиниот феноменален фустан, дело на Зухаир Мурад.

Лопез ја имаше улогата на презентерка заедно со Камерон Дијаз, а требаше да го прогласат победникот во категориите Најдобра костимографија и Најдобра шминка.

Сепак, изгледа на Џеј Ло ѝ се случи мала незгода при ова претставување. Постои дебата дека на сјајната Лопез ѝ се познаваат градите под блескавиот фустан и дека бил премногу прозирен. Е, сега дали е тоа навистина така, пресудете и самите.

Напиши коментар