ШоуБиз

Дали Кание ја објави голата слика на Ким?

Деновиве на интернет се рашири со брзина на светлината нова фотографија од Ким Кардашијан на која таа е гола. Имено, некој ја објавил, а потоа избришал, наводно како тоа да било објавено од нејзиното момче Кание Вест.

Но, портпаролот на Кание веднаш се и се обратил на јавноста дека тоа не е слика објавена од Кание и дека тоа воопшто не е Ким на сликата.

Наводно, тие откриле и која е девојката. Станува збор за порно актерката Amii Miley која била фотографирана во 2011 година.

Напиши коментар