ШоуБиз

Дали Ким Кардашијан понуди нов порнич?!

Старлетата Ким Кардашијан е повторно на мета на трачевите. Овој пат, хит на интернет е една порно видео снимка, на која девојката неверојатно наликува на Ким.

Иако Ким денес е една од најпознатите риалити ѕвезди, таа својата кариера ја започна токму со порно видеото кое го направила заедно со пејачот Реј Џеј. Според американските медиуми, Ким моментално дискутира со своите адвокати да го сопре објавувањето на уште една порно снимка.

На снимката, девојката е со некој непознат дечко и трае скоро еден саат. Непознатиот сопственик на снимката моментално се обидува да ја продаде. Сите се во исчекување да видат што ќе се случи на крај – дали навистина се работи за Ким или некој друг се обидува да стекне слава користејќи го нејзиното име.

Напиши коментар