ШоуБиз

Деми Мур каква што не сте ја виделе!

Да се обложиме дека никогаш не би помислиле оти некогаш ќе ја видите оваа актерка во едно вакво издание. Погледнете ја Деми Мур и нејзините фотки од пред цели 30 години.

По успешната сцена во филмот „Стриптиз“, ја запознавме Деми Мур  во едно поинакво светло. А сега, сосем случајно, наидовме и на овие фотографии. А на нив? Нема ни трага од депресивната и анорексична убавица каква што се навикнавме да ја препознаваме во последниов период.

Овие експлицитни пози на познатата ѕвезда не шокираа и нас, благо речено. А вас? Погледнете ја палавата Деми пред 30 години, во цутот на младоста.

 

 

Напиши коментар