ШоуБиз

Дилан и Кели заедно по 22 години!

Сигурно се сеќавате на јунаците од Беверли Хилс, Дилан и Кели. Тие беа во страсна врска во серијата која го окупираше светот. Сега по 22 години, тие се во врска. Светските медиуми ја објавија веста дека Лук Пери и Џени Гарт се конечно заедно.

Според блиските извори на парот, тој бил постојано до Џени да ја теши по разводот со вториот сопруг. На снимањето за рекламната капмања во Лос Анџелес тие биле неразделни. Соработниците изјавиле дека хемијата помеѓу нив била повеќе од очигледна.

Напиши коментар