ШоуБиз

До сега со задницата, а сега не заведува со предницата

Каде и да се појави ги привлекува сите погледи кон нејзиниот задник, таа е жената со најсликан задник дефинитивно. Но, овој пат случајно или не, Џенифер Лопез се појави во едно поинакво издание и нашите погледи ги насочи кон деколтето.

Не потсети дека има и нешто друго што може да се погледне со задоволство. Иако таа не е во гламурозно издание, сепак фотографите не престанале да ја сликаат додека таа била на прошетка со своето момче Каспер, во Њујорк.

Напиши коментар