ШоуБиз

Додека двајцата се испотепаа и завршија во болница, Ријана ужива во животот

Пред неколку дена се случи големата тепачка во еден ноќниот клуб Менхетен, каде Дрејк и Крис Браун се пресметаа. Во инцидентот настрадаа и многу други луѓе кои биле присутни во ВИП делот од клубот. Меѓу нив се најде и поранешниот сопруг на Ева Лонгорија, Тони Паркер.

Ова е фотографијата како изгледаше клубот по тепачаката:

На сето ова Ријана не кажа ни еден збор. Таа се појави во одлично издание весела како и секогаш и одби да даде било каков коментар за она што се случи пред некој ден.

Напиши коментар