ШоуБиз

Додека порно актерот тврди дека имал секс во тројка со Ким, таа објавува слики во кревет со Кание

Живот на јахта – вака им се обрати Ким на своите фанови на Твитер објавувајќи фотографија која е направена во кревет со неа и нејзината љубов, Кание Вест. Фотографијата е направена доцна во ноќта, а од она што може да се види тие двајца се спремни за сон. Нешто подоцна Ким објавила уште една фотографија, на која таа ја има отстрането целата шминка и ја има соблечено облеката, или пак тоа го сторил Кание.

Додека таа се фали со интимните моменти од сегашноста, порно актерот Џулијан Сент Џокс објави вест дека тој, Ким и уште една порно актерка имале секс во тројка во 2001 година, кога Ким имала 20 години.

Ова е актерот со кој Ким имала секс во тројка:

Напиши коментар