Мода

Долго, шарено, широко… хит ова лето

И селебрити дамите уживаат во новиот моден тренд за ова лето. Комфорно, лесно и пријатно за летните горештини.

Одберете си долг фустан кој ќе има интересен принт, јаки бои, направен од лесен материјал и лесно поминете го летото. Ова се неколку фустани кои познатите ги одбраа за себе:

Напиши коментар