ШоуБиз

Донатела спие во замрзнувач?!?

Додека некои од ѕвездите се мачкаат со скапи креми, некои одат по екстремно скапи третмани, а некои од нив спијат во фрижидер за да ја задржат убавината.

Модната дизајнерка Донатела Версаче изјавила дека секоја вечер си легнува во замрзнувач, за да ја замрзне својата “убавина”.

Таа изјавила дека на тој начин се негува, а освен фрижидер користи и ботокос за своето лице. А за своето тело се пофалила дека е потполно природно.

Напиши коментар