ШоуБиз

Drew Barrymore сеуште ја крие бременоста!

Drew Barrymore е сликана како го напушта својот хотел во средата и тоа во Париз, Франција. Актерката (37) била тргната на јога час и папараците успеале да забележат дека познатата ѕвезда можеби е бремена. Шпекулациите веднаш започнале да се шират низ Холивуд.

Шпекулациите најпрво започнаа откако Drew беше забележана како ја напушта ординацијата на еден доктор гинеколог заедно со својот свршеник Will Kopelman, а исто така била видена како купува прилично широка облека која најчесто ја купуваат идните мајки.

Инаку, Drew и Will се свршија за време на божиќните празници, а сеуште не се знае дали и кога ќе има свадба.

Напиши коментар