ШоуБиз

Џебната Венера ужива да се шета гола :)

Џебната Венера и дел од поставата на „очајните домаќинки“ е една од најпознатите актерки на денешницата. Особено вреден за пофалба е нејзиниот стил на облекување, а овој пат, елегантната Ева Лонгорија се одлучила за црна комбинација со проѕирна блузичка…

Ева очигледно обожава да се облекува во провидни комбинации и на тој начин да го привлекува вниманието на сите околу неа. Таа секогаш има одлична смисла за мода, но и за детаљи.

Оваа провидна блузичка е вистински моден погодок, а комбинацијата ја носела по повод престстојното доделување на Оскарите. Нема сомнеж дека Лонгорија знае што е ин, а што привлекува најмногу внимание.

Напиши коментар