ШоуБиз

Џеј Ло заводливо во реклама за пиво!

Уште еден познат бренд ја одбрал латино дивата Џенифер Лопез да му биде заштитно лице. Се работи за бразилското пиво „Brahma“.

Џеј Ло ја одбила поканата на Кејт и Вилијам, како и доделувањето на престижните награди, но оваа понуда од Бразил никако не можела да ја одбие. Таа ангажира инструктор по танцување и почнува да „меша“ покажувајќи ги своите совршени стомачни мускули.

Ова е всушност сценариото од новата реклама за пиво, за кое одсега Лопез е заштитно лице. Погледнете го и вие затегнатото тело и секси задникот на 43-годишната дива.

http://www.youtube.com/watch?v=e43tYnTmieU&feature=player_embedded

Напиши коментар