ШоуБиз

Џенифер Лав Хјуит во екстремно секси издание

Во последно време Џенифер доби многу критики за нејзината линија, дека се има многу поправено.. но со ова видео таа потврди дека е посекси од било кога и дека нема ниту еден килограм вишок…

За потребите за промоцијата на серијата “The Client List”, во која таа ја игра главната улога, одлучи без ограничување во долна облека и секси кратки фустанчиња да позира пред објективот.

Погледнете зошто е оваа актерка една од најсексипилните жени на светот:

Напиши коментар