ШоуБиз

Џоли v.s. Анистон

Ова веќе долго време не е прашање за Бред Пит но сепак убавите холивудски актерки се уште се објект на споредби за многубројните фанови. Џоли и Анистон се крајно различни по начинот на кој изгледаат, но и двете сеуште се едни од најсексапилните жени во Холивуд и заслужува да ве прашаме повторно која од двете ја избирате – Џоли или Анистон?

Анджелина Джоли срещу Дженифър Анистън-Коя избирате?

 

 

Напиши коментар