ШоуБиз

Ѕвездите без шминка: Киристен Данст

 

Предпразничниот шопинг одзема доста време, па на актерката Кирстен Данст не и остана време ни за малку шминка пред да излезе од дома.

 

30 годишната актерка која на црвениот тепих секогаш сјаје, очигледно решила за празниците да се опушти максимално и да ужива во слободата што ја имаат обичните луѓе.

 

Како ви се допаѓа повеќе Кирстен, средена од глава до пети или таква каква што ја дал Господ,  очекуваме да дознаеме од коментарите што ќе ни ги оставите.

 

Напиши коментар