← НАЗАД НА БОЗА

Ѕвездите под маски

Ѕвездите под маски
1751 Читања

Холивудските ѕвезди оваа година навистина беа влезени во духот на Халовин – Ноќта на вештерките. Погледнете ги нивните застрашувачки костими…

Хилари Даф навистина не исплаши

Кристина Агилера и нејзиниот дечко Мет Ратлет знаат како да ги привлечат сите погледи.

Како да Кели Брук ќе се маскираше поинаку, повторно секси.

Џесика Алба и нејзиното семејство се едноставно неверојатни.

Парис Хилтон не е срамежлива за да биде надвор од центарот на вниманието.

Ако треба ќе се пресоблече две вечери по ред .

Пи Диди како среќен принц.

Ферги и Џош Духамел според нас може да победат за најдобра маска.

Александра Амбросио како лоша девојка.

Бијонсе како пчела.

Дали некогаш паметите Миранда Кер да не изгледа секси? Се обложуваме дека таа и Орландо Блум имаат доволно време за тој камшик.

Брук Шилдс како Адамс фемили, заедно со нејзините ќерки Гриер и Роуан.

Софија Вергара како лута (Angry Bird)а воедно и секси птица.

Мајли Сајрус како Похахонтас, заедно со симпатична обожавателка.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk