Мода

Едно парче, за цела комбинација

Ова се десет преубави комбинизони кои се ултра модерни ова лето. Со нив нема да имате проблем при комбинирањето, со само едно парче вие веќе сте облечени од глава до пети.

Побарајте ги низ нашите бутици и одберете го она што најмногу ви прилега. Најчесто се изработени од памук, но ги имате и во варијанта од тексас, свила и слично. Погледнете:

 

Напиши коментар