man fashion

Eлегантен, сексипилен, шармантен – тоа е Џорџ Клуни

Од самото појавување па до ден денес Џорџ Клуни е мажот кој важи за секогаш среден и убаво облечен. Навикнати сме да го гледаме во елегантно, класично издание, но се случува да излезе и во сосема опуштена кежуал варијанта.

На црвениот тепих е секогаш еден од најдобро облечените. Погледнете ги неговите најдобри изданија:

 

 

Напиши коментар