ШоуБиз

Вака изгледа кога Елизабета Каналис ќе го земе камшикот во раце!

33 годишната убавица, Елизабета Каналис ја покажа својата дива страна за потребите на магазинот Мах. Таа се појавува во неколку аутфит варијанти, од кои едната е црн латекс кој ги истакнува нејзините облини, а другата варијанта е црна чипка која го “покрива” нејизното тело.

Откако Каналис ја прекина врската со Џорџ Клуни имаше неколку неуспешни врски, а сега се шпекулира дека е во врска со ѕвездата од Jackass Стиви О.

Напиши коментар