ШоуБиз

Ен Хетавеј ни покажува како се патува во стил

Актерката од култниот филм „Ѓаволот носи Прада“, беше забележана на аеродромот во Њу Јорк во модерна комфорна  комбинација.

Фармерки, високи патики, мантил и шал со животински принт, беше комбинацијата која таа ја одбра за патување.

Мода и комфор испреплетени во идеална комбинација. Едноставно девојчето знае како, си има свој препознатлив стил, нели?

 

Една од ретките холивудски ѕвезди, која дефинитивно може да ни биде пример за тоа дека скромноста е квалитет и дека „парадирање“ со брендови и пари е излишно, кога човек си има и други квалитети!

 

 

Напиши коментар