ШоуБиз

Ева повторно блесна! Овој пат во црна чипка

Кога и да се појави во јавноста изгледа неверојатно добро. Овој пат Ева Лонгорија беше фатена по вечерата со своето ново момче, облечена во секси фустан направен од црна чипка.

Облечена, а сепак гола, 37 годишната актерка  покажа тело на кое може да и позавидат многу помлади колешки.

Ева неоддамна ја прекина врската со помалиот брат на Пенелопе Круз, Едуардо. Но, таа сега е повторно во голема љубов и тоа со 25 годишно момче.

Ова е новото момче на Ева

Најпрво таа беше во брак со Тони Паркер 30, па веднаш по тоа ја започна врската со Едуардо 27, а сега е со уште помладо момче.

Напиши коментар