ШоуБиз

Еве како изгледа будење на проблематичните актери по ноќ полна со перверзии!

Холивудскиот крал и кралица на контроверзниот начин на живот полн со забави, алкохол и дрога, се разбудиле во кревет по ‘kinky’ секс, а фотографијата неодамна се појави и во јавноста.

Ако некој може да го следи безобѕирниот начин на живот на Чарли Шин тогаш тоа е Линдзи Лохан! Па не е нит чудо што завршиле заедно во кревет, а уште помалку изненадува фактот дека минатат ноќ била – турбулентна.

Сценариото за кое зборуваме, за среќа не се случи во реалниот живот. Велиме ‘среќа’, бидејќи овој пар веројатно би ‘превртеше’ целиот Холивуд. Всушност, се работи за сцена од новото продолжение на “Scary Movie”.

Долгоочекуваната сцена од филмот конечно се појави, а фотографијата од овие диви партнери во кревет за кратко време ги обиколи порталите. Во оваа сцена неименуван извор претходно ги извести медиумите, па затоа сцената со нетрпение се очекуваше.”Дури и меѓусебно поделиле некои искуства од акциите под чаршавите. Се шегувале на сметка на тоа што и двајцата имале големи проблеми во последните неколку години”, открил близок извор.

Напиши коментар