man fashion

Фенси чевли од „Jil Sander“

Jil Sander е добро познато име во светот на модата. Денес ви ја претставуваме последната пролетна колекција машки чевли за 2012 година. Екстравагантна колекција која ги следи сите основни модни трендови, што се однесува на материјали како што се  крокодилска и змиска кожа, пастелни бои и секако нов фенси дизајн.

Напиши коментар