Мода

Giuseppe Zanotti – Италијанска класика

Тешко е да се пребројат сите познати дами кои во своите бескрајно големи гардеробери не чуваат барем по неколку модели со потписот на Giuseppe Zanotti.

Општо познато е дека Италијанците се мајстори кога станува збор за изработката на чевли, а брендот Zanotti важи за еден од најпопуларните светски модни марки.

Дизајнот на Giuseppe Zanotti се карактеризира со чист сексипил со потпетици од кои ќе ви се помати умот. Најквалитетната кожа во беспрекорна изведба ги оправдува високите цени на моделите на Giuseppe Zanotti.

Новата пролетна колекција не воведува во права експлозија на бои.

Погледнете!!!

 

Напиши коментар