ШоуБиз

Ѓаволица на коњ! Опасен упад на промоција на книга

Старлетата Кејти Прајс повторно изненади, но не со нови голи фотки туку со опасен упад на промоцијата на нејзината книга “Во име на љубовта”.

Таа се појави во екстремно секси издание, црвен фустан со длабоко деколте и тоа качена на преубавиот црн лепотан, коњот Данте.

Промоцијата на книгата се одржала во Лондон. Да ја прочитаме книгата на Кејти, може многу да научиме за љубовта 🙂

Напиши коментар