Мода

Гламурозна и секси колекција од Грета Полман

Една крајно женствена, елегантна, нежна и префинета колекција со многу стил и специфични детали. Едноставноста и смереноста на боите ја прави оваа колекција совршена и практична за современата активна жена. Отмено, екстравагантно и многу секси. Браво за колекцијата!

Напиши коментар