Мода

Гламурозни тоалети во боја на смарагд и рубин кои одушевуваат

Zuhair Murad е дизајнер кој зад себе има оставено огромна колекција на тоалети кои се носени од најпознатите холивудски дами. Има огромен избор на нови свечени тоалети од новата колекција на Zuhair Murad.

Ги има во црвена, зелена, виолетова боја, а ги има и во чипкана варијанта и тоалети со цветни дезени. Овој креатор е дефинитивно вечна инспирација за добриот изглед на една жена.

Напиши коментар