ШоуБиз

Голата Тони Брекстон низ годините :)

Сите ја паметиме R&B ѕвездата Тони Брекстон, особено по нејзиниот голем хит „Unsatiable“. Денес оваа дива има дури 45 години, но таа сеуште ужива да се разголува.

Првото разголено издание ѝ беше на 34 години кога во 2001 година се појави на доделувањето на Греми наградите во познатиот фустан на Ричард Тајлер.

Овој пат, во неделата се појавила во слична модна комбинација, но секако, годините си го направиле своето, па не изгледа така секси како пред 10-тина години.

Како вам ви се допаѓаат овие модни испади на Тони Брекстон и дали некогаш би облекле слична комбинација?

Напиши коментар