Мода

Големи, мали, необични, шарени часовници

Некој од навика, а некој како моден додаток но едно е сигурно речиси секоја жена носи часовник. Ретки се оние кои не сакаат да го носат. Изборот за оваа сезона е голе. Големите брендови наравија голем избор на часовници кои ги има од класични па се до необични кои се како привезоци на ланчето, или пак на нараквицата.

Ги имате и во разни бои, од интензивни, па се до сребрени и златни нијанси.

Cavalli
EDC by Esprit
La Mer
La Mer
La Mer
Marc Jacobs
Moschino

 

 

Напиши коментар