ШоуБиз

Гради на сите страни кај Uma Thurman :)

Холивудската актерката Uma Thurman (41) сосема го утнала костимот за капење и дозволила да биде лесна мета на љубопитните папараци.

Додека се одморала на јахтата капејќи се и сончајќи се, папараците ја фатиле во малку незгодна ситуација. Актерката е бремена по трет пат и направила погрешен избор кога се одлучила во ваков костим за капење да се појави во јавност и да прави најразлични егзибиции.

Како што може и сами да забележите, нејзините гради просто не знаат на која страна побрзо да застанат во овој едноделен костим за капење. Актерката неодамна изјави и дека никогаш досега не била посреќна кога станува збор за љубовта во нејзиниот живот, па можеби тоа малку ѝ го поматило паметот.

Напиши коментар