man fashion

Guess аксесоари за пролет-лето 2012

Goncalo Teixeira е моделот кој беше избран од Guess за да ја промовира новата колекција на аксесоари за пролет-лето 2012 година.

Нараквици, прстени, часовници, ланчиња… сите тие направени со префинета едноставност. Очилата пак се обоени со боите на пролетта. Како и секогаш Guess внимава на деталите. Тоа е она што може да го заокружи вашиот изглед и да ве направи со стил.

Напиши коментар