ШоуБиз

Хајди Клум е во тајна врска со телохранителот уште додека била во брак

Како гром од ведро небо се појави информацијата дека Сил и Хајди Клум се разведуваат. Нивниот брак течеше совршено без никакви скандали. Тие соопштија дека повеќе не се заедно, а новинарите смислија многу причини зошто е тоа така.

Како причина за разводот беше наведено неверството на Сил. Имено се шпекулираше дека Сил ја изневерувал Хајди Клум со куќната помошничка.

Денес пак Сил излезе со шокантно признание дека Хајди го изневерувала во последната година од бракот со нејзиниот телохранител. Тој изјавил дека таа е причината за нивниот развод.

Чудно е што Сил сега се реши да се занимава со Хајди откако има врска со непозната бринета.

1 Коментар

  1. Чудно е што Сил сега се реши да се занимава со Хајди откако има врска со непозната бринета.

Напиши коментар