ШоуБиз

Хајди Клум топлес ужива со новото момче

Француските медиуми објавија уште една топлес дама. Овој пат Хајди Клум е таа која беше уловена од папараците.

Хајди ги демантираше гласините дека го изневерувала сега веќе поранешниот сопруг Сил, со телохранителот. Таа изјавила дека нивната врска започнала по разводот.

Сега тие се уловени на плажа, каде Хајди е облечена само во долен дел од костимот за капење и го мачка со своето момче со крема за сончање.

http://www.youtube.com/watch?v=ohum1zFom7I&feature=player_embedded

Напиши коментар