← НАЗАД НА БОЗА

И Адел наскоро со пелени во рака, таа го чека своето прво дете

И Адел наскоро со пелени во рака, таа го чека своето прво дете
963 Читања

Адел им соопшти на своите фанови дека со своето момче Симон Конецки го очекуваат своето прво дете. Таа на својот профил напишала: Мислам дека е најдобро моите фанови да го одзнаат ова од мене. Ви соопштувам дека јас и Симон сме многу среќни што наскоро ќе имаме бебе.

Пред извесен период таа изјавила дека сака да се посвети на семејството и дека сака да има три сина додека да наполни 30. Со оглед на тоа дека Адел има само 24 години, ги чека напорна работа 🙂

Парот живее во дворецот која Адел ја купи за 7.000.000 фунти.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk