ШоуБиз

И Џесика Алба на плажа за празниците!

Еве уште една позната убавица која се одлучила новогодишните празници да ги помине на плажа – Џесика Алба. Оваа актерка моментално се наоѓа во Мексико, заедно со своето семејство. Таму ужива во празниците, а на папараците им го приушти задоволството да ја фотографираат како се смешка.

И секако, сите не почети со својата совршена фигура. На одморот во Мексико се мрцкала во водата со својот сопруг, а децата си играле на плажата. Иако се породи пред само неколку месеци, Џеси изгледа феноменално. Рецепт?

Напорно вежбање, кое очигледно доста ѝ помогнало на Алба. Секоја чест!

Напиши коментар