ШоуБиз

И конечно: Ким и Бијонсе станаа најдобри другарки

Двете комплетно различни ѕвезди, Ким Кардашиан и Бијонсе станаа најдобри другарки. Иако се ширеа гласини дека Бијонсе не ја прифаќа Ким во своја близина и дека не сака да се зближува сепак тие викендот го поминаа заедно. Ова и се очекуваше, само време беше во прашање кога добро знаеме дека нивните партнери Кание и Џеј Зи се неразделни другари.

Еве како Бијонсе и Ким ги подрат своите посилни половини кои имаа настап во LG Arena.

Напиши коментар